ForeverMt2 PvP Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin...

4 posters
YazarMesaj
SADARET

Rep Puanları : 4

Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin... Empty
MesajKonu: Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin...   Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin... EmptyCuma Ağus. 13, 2010 11:42 am

Arkadaslar Server İyicene Zorlasmış Artık Hic Birşey Yapamıyoruz Ne + Basabiliyoruz Nede Rahat Para Kasabiliyoruz..

Bırakın Celigi Periyi Bile Bulamıyoruz Kurucu Sana Sesleniyorum + Basarken İtem İstemesin Efsun Fiyatlari Yari Fiyatina Düssün Yoqsa Servere Hic Kimse Gelmiyecekk...
Admin
Admin
Admin

Rep Puanları : 500087

MesajKonu: Geri: Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin...   Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin... EmptyCuma Ağus. 13, 2010 2:29 pm

Sen gelme yeter Smile)
https://forevermt2.yetkin-forum.com
SADARET

Rep Puanları : 4

MesajKonu: Geri: Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin...   Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin... EmptyCuma Ağus. 13, 2010 4:10 pm

Yavv Admin Ben Baştan Beri Oynuyordum Zaten O Kadar Adamı Ben Topladımm Bare + Basarken İtem İstemesin Laughing
bybarlas5858

Rep Puanları : 1

MesajKonu: Geri: Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin...   Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin... EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 9:25 pm

Arkadasim , kolayi herkes başarir. önemli olan zoru başarmak . kolay birşeyden insan hemen sıkılır . ama zor hırs vericidir ! yapmak için gayret qösterirsin. buda işin zevkli yanidir.. ! o yüzden Gm'Lerimizden AnLamsız istekLerde BuLunmayaLim... ! !.... " PaŞaM " ....!
PascaL

PascaL

Rep Puanları : 20

MesajKonu: Geri: Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin...   Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin... EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 1:53 pm

Arkadaslar bu konu gercektende oyunda emeği geçen bircok kişinin canını bayağı bi sıktı. Bu baslangıcta Kraliyet - Çelik - 90silahları veren Kasması son derece kolay olan ama ömrü en uzunu 1ay Private Server lardan nasıl zevk alırsınız bilmem ama. Forever gerçek bir metn2 oynayıcısının Pvp server ıdır. Oyunda emeğiyle bisey yapanla çarı 1saat önce acan arasında fark olan bir serverdır. Teskkler Herkese iyi forumlar ve Oyunlar Arkdslarım

Serverde Ki Zorluklarr!!! Lütfen Girin...
1 sayfadaki 1 sayfası